ALUCAB markýza pravá strana, vějířová konstrukce, úhel otevření 180 stupňů, délka 260cm.

Obrázek
Novinka
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
31 990 Kč 26 438 Kč bez DPH
Markýza Alu-Cab pravá strana, vějířová konstrukce, úhel otevření 180 stupňů. Délka 260cm. Nekompromisní originální Alu-Cab Ultimate Overland markýza. (žádná kopie !) Alu-Cab 180° Shadow Awning je pe...Více informací
Obvykle 1-2 týdny
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódAC-AWN-180-RHS
ALUCAB markýza pravá strana, vějířová konstrukce, úhel otevření 180 stupňů, délka 260cm.
Markýza Alu-Cab pravá strana, vějířová konstrukce, úhel otevření 180 stupňů. Délka 260cm. Nekompromisní originální Alu-Cab Ultimate Overland markýza. (žádná kopie !) Alu-Cab 180° Shadow Awning je pevnější, lehčí a snáze se používá než jiné markýzy na trhu. Originální samonosná konstrukce, umožňuje snadné otevření a rychlé složení. Markýzu lze použít i za mírného větru, jako samonosnou. V případě zhoršených povětrnostních podmínek jsou k dispozici kotvící lana, kolíky a podpětná teleskopická noha ukrytá ve středním ramenu markýzy. Markýza zakrývá boční a zadní část vašeho vozu a chrání prostor pod ním před slunečním svitem a deštěm. Máte tak zastíněný prostor pro kemp na boku vozu a vzadu přístup do vozu, kde byvají nejčastěji umístěny zásoby, lednice a výbava. V zavřeném stavu je 2,60 m dlouhý a váží cca. 24 kg. Pro zkušené cestovatele je markýza velmi často prvním doplňkem, který si pořídí k expedičnímu vozidlu, protože vědí, že pobyt ve stínu v parném slunečním svitu a to nejenom v pouštích je zásadní a výrobek Alu-Cab díky velmi rychlému času zastínění rozložením markýzy toto bezezbytku splňuje, včetně požadavku na obsluhu pouze jednou osobou. Co nechcete a jak tomu je u konkurenčních výrobků, "bojovat" s tyčemi, kolíky a kotevními lany v nesnesitelném poledním vedru, nebo když se znenadání začne snášet déšť. Ramena markýzy jsou vyrobeny z hliníku. Materiál markýzy/plátno je unikátní reflexní Rip Stop tkanina, které nekompromisně odráží sluneční paprsky. Obsah balení: Markýza (bez držáků specifických pro každé vozidlo, nutno objednat zvlášť) 1x teleskopická sklopná tyč 1x ochranný obal s odolným zipem v černé barvě, opatřený logem Alu-Cab 1x sada kolíků pro možnost kotvení k zemi Dovybavit můžete sestavu např. Storm Kitem pro použití do velmi nepříznivého počasí, držáky pro montáž na různá vozidla a střešní nosiče, přídavnou zadní doplňkovou stříškou zakrývající mezeru nad zadní části vozu vzniklou po rozvinutí markýzy.
ObrázekObrázek
Obrázek (1)Obrázek (1)
Obrázek (2)Obrázek (2)
Obrázek (3)Obrázek (3)
Obrázek (4)Obrázek (4)
Obrázek (5)Obrázek (5)
Obrázek (6)Obrázek (6)
Obrázek (7)Obrázek (7)
PopisObrázkyKe stažení
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení