Waterport spirálová hadice délka 244cm sprchovací hlavice, konc/samec,napouštěcí ventil

hose_fill_kit.jpg
na dotaz na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Kompletní sada obsahující spirálovou hadici délka 244cm vysokotlakou sprchoví hlavicí, koncovka s vnějším závitem/samec, napouštěcí ventil s kohoutem pro plnění zahradní hadicí. Vyrobeno z materiálu s...Více informací
Vyprodáno
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódWX1160VýrobceWaterport
Waterport spirálová hadice délka 244cm sprchovací hlavice, konc/samec,napouštěcí ventil
Kompletní sada obsahující spirálovou hadici délka 244cm vysokotlakou sprchoví hlavicí, koncovka s vnějším závitem/samec, napouštěcí ventil s kohoutem pro plnění zahradní hadicí.
Vyrobeno z materiálu splňujícího podmínky pro použití s pitnou vodou, plast bez obsahu BPA.

Námi dodávané kanystry, nádrže a příslušenství, je možné využít i pro různé roztoky pro desinfekci na farmách v zemědělství, v chovech zvěře, rostlinné výrobě a pod. k desinfekci jak prostor, tak oděvů a obuvi pracovníků. V případě, že se rozhodnete pro toto použítí, doporučujeme kanystr výrazně označit symbolem látky kterou obsahuje !
Následně a to nikdy, ho také již nepoužívejte pro pitnou vodu určenou ke konzumaci !
Dodavatel nezodpovídá za škody a zdravotní rizika, které mohou vzniknout při střídání náplní a nesprávným použitím.

Námi dodávané produkty najdou i široké uplatnění pro použití v armádě, u hasišských profesionálních a dobrovolných záchranných sborů, horské služby, červeného kříže, v sanitních vozech jednotek RZP, v civilní obraně a pod.

Upozorňujeme, že některé obrázky znázorňují i volitelné příslušenství a nekorespontují tak přesně s dodávkou standardních sad.
VýrobceWaterport
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení