Okenní clona, větrací mřížka, ventilační uzavíratelný průduch

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
5 518 Kč 4 560 Kč bez DPH
Okenní clona, větrací mřížka, perforovaná síťka, ventilační uzavíratelný průduch pro Land Rover New Defender L663 všechny modely 110 a 130. Určitě znáte nepříjemná letní vedra, prach z nezpevněné cest...Více informací
Skladem
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:24. května
Kód600-87370Výrobcemopadzi
Okenní clona, větrací mřížka, ventilační uzavíratelný průduch
Okenní clona, větrací mřížka, perforovaná síťka, ventilační uzavíratelný průduch pro Land Rover New Defender L663 všechny modely 110 a 130.
Určitě znáte nepříjemná letní vedra, prach z nezpevněné cesty který pokývá téměř vše, a večer když se ukládáme k spánku je třeba vše nejdříve z interiéru auta vyprášit a teprve potom konečně ulehnout...
Větřací mřížky které jsou k dostání běžně na trhu jsou nedokonalé a nijak něřeší pravě eliminaci vniknutí prachu do interiéru vozidla. Jejich použití je tak vhodně pouze na statické, zaparkované vozidlo.
Ráno je musíte demontovat, okna uzavřít a uložit "někam" do vozidla a večer je opět naistalovat na okna vozu, když je po nějakém čase opět najdete.
Naše okení clony jsme zkonstruovali tak, aby jste je na vozidle mohli mít nasazené stále, což má za parných dnů své nezměrné pozitivní výhody a to, jsou pevné, což je činí bezpečnostním prvkem zamezujícím neoprávněné vniknutí do vozu, jsou opatřeny větrací mřížkou z perforovanéhého plechu, který je pevný na rozdíl od různých sítěk. Perforovaný plech zajistí dostatečné větrání interieru a zároveň zamezí, vniknutí nepříjemného a otravného hmyzu do vozu. Navíc jsou z vnitřní strany opatřeny bezpečnosními uzavíratelnými vrátky, které po uzavření dále zvyšují zabepečení vozidla a zamezují vniknutí vody při děšti, mytí vozu a pod.
Za jízdy, převážně při dálkových přesunech oceníte možnost mít bezpečnostní vrátka otevřeny na obou stranách vozidla. Pří použití klimatizace vozu, kdy chladný vzduch proudí převážně z průduchů umístěných v přední části vozu, docílíte příjemného větracího efektu bez vziku nepříjemného turbulentního hluku. Večer když zastavíte, můžete v poklidu ulehnout v interiéru vozu, plně otevřít bezpečnostní vrátka a v klidu usnot v zabezpečeném ventilovaném voze.
Výrobek je naprosto profesionálně zpracován bez jakýhkoli kompromisů.
Vyrobeno u ocelového plechu a ocelového perforovaného plechu s šeštihrannými otvory (včelí plástev) o průměru 1,5mm , černě práškově lakováno odolnou polyamidovou barvou.
Nerezový spojovací materiál.
Aretační odporové panty, zajišťující pohodlné polohování ventilačních dvířek.
Celobvodové těsnění z pěnové pryže a to jak samotné clony/mřížky tak ventilačních dvířek vyrobené přesnou metodou řezání vodním paprskem tak, aby byla zaručena maximální přesnost.
Objednací číslo 600-MOP-81085 je okenní clona/větrací mřížka bez kruhového prostupu. Ventilační vrátka jsou maximální velikosti jaké lze dosáhnout díky rozměrům výrobku.
Objednací číslo 600-MOP-81094 je okenní clona/větrací mřížka včetně kruhového prostupu o průměru 60mm a opatřena naklápěcím průduchem umožňující připojení horkovzdušné hadice o průměru 60mm od teplovzdušného topení vozu umístěného vně vozu.
Pořízením tohoto výrobku posunute cestování a kempování s vozem New Defender na vyšší úroveň.
Dodáváno po 1ks.
Pro osazení obou zadních oken vozu (doporučujeme) je nutno objednat 2ks.
Výrobcemopadzi
ObrázekObrázek
Obrázek (1)Obrázek (1)
Obrázek (2)Obrázek (2)
Obrázek (3)Obrázek (3)
Obrázek (4)Obrázek (4)
PopisObrázkyKe stažení
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení