ALUCAB hardtop typ Explorer boční výklopné dveře 3/4 Mit. L200, Fiat Fullb. 2016+hrubý

Obrázek
Novinka
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
97 799 Kč 80 826 Kč bez DPH
Hardtop typ Explorer XC pro vozidla Pic Up Extra Cab Mitsubishi L200, Fiat Fullback 2016+ Hardtop je vybaven vnitřním LED osvětlením, zadním integrovaným brzdovým světlem a bočními plnými výklopnými ...Více informací
Obvykle 1-2 týdny
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódAC-C-X-MI16-E-BT
ALUCAB hardtop typ Explorer boční výklopné dveře 3/4 Mit. L200, Fiat Fullb. 2016+hrubý
Hardtop typ Explorer XC pro vozidla Pic Up Extra Cab Mitsubishi L200, Fiat Fullback 2016+ Hardtop je vybaven vnitřním LED osvětlením, zadním integrovaným brzdovým světlem a bočními plnými výklopnými okny 3/4 Hardtopy ALUCAB jsou jedinečné a praktické. Jsou vyrobeny téměř výhradně z hliníku a za použití nerezového spojovacího materiálu. Pevný hliníkový rám zaručuje mimořádnou torzní tuhost a i přes celkovoz nízkou hmotnost umožňuje použití střechy jako nosiče nákladu, příslušenství, výbavy a zavazadel. Hardtop se snadnou upevňuje ke korbě vozu pomocí zabudovaných lišt typu "C". Střešní stany ALUCAB je možné připevnit přímo na pevnou střechu Hardtopu bez použití přídavných příčných nosníků ALUCAB, což je značnou výhodou z důvodu nízké montáže stanů a nenavyšování hmotnosti. Hardtopy jsou přizpůsobeny a korespondují s výškou kabiny vozidla. Poskutují velkou možnost další individuální úpravy (montáž doplňků) díky dvěma velkým bočním stěnám a nahoru výklopnými dveřmi zavazadlového prostoru. V modelu Explorer jsou dveře zavazadlového prostoru maximálně rozšiřeny po celé šířce, zatímco model Adventure má prostor vlevo a vpravo od dvěří uzpůsoben pro upevnění zadního žebříku, nebo držáku plynové lahve a pod. Přední i zadní strana Hardtopu je vybavena okny z automobilového bezpečnostního skla. Přední okno je posuvné pro snadnější přístup do kabiny vozidla. Boční stěny Hardtopu jsou vybaveny plnými nahoru výklopnými dveřmi. Pevná střecha Hardtopu je osazena dvěmi lištami typu "C" které mají široké využití jak pro montáž střech stanů, střešních příčníků nebo střešních nosičů. Rám pevného stropu Hardpopu je vyroben z válcovaných hliníkových profilů o síle stěny 2mm a profilu 25 x 25 mm, svařených pomocí nejmodernější technologie. Příčky střešního rámu tvoří čtverce o straně 30cm. Samotná střecha je vyrobena z hliníkového plechu o síle 1,5mm. Díky tomuto tuhému rámu, má střecha dynamické zatížení přesahující 200 kg, při jízdě v jakémkoli terénu. Hmotnost: 68kg Vyrobeno z hliníkového plechu, hliníkových profilů a nerezového spojovacího materiálu, černě práškově lakováno s hrubou strukturou povrchu.
ObrázekObrázek
Obrázek (1)Obrázek (1)
Obrázek (2)Obrázek (2)
Obrázek (3)Obrázek (3)
PopisObrázkyKe stažení
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení