ALUCAB otevírací střecha pro Toyota Land Cruiser 75&78 typ HERCULES

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
na dotaz na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Nabízíme vám možnost vybavit váš vůz Toyota Land Cruiser řady 75 nebo 78 otevírácí střechou naší jedinečné osvědčené konstrukce, která rozšíří možnosti vašeho vozu pro pohodové kempování kdekoli. Kons...Více informací
Obvykle 1-2 týdny
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódALUCAB-HERCULESVýrobceAlucab
ALUCAB otevírací střecha pro Toyota Land Cruiser 75&78 typ HERCULES
Nabízíme vám možnost vybavit váš vůz Toyota Land Cruiser řady 75 nebo 78 otevírácí střechou naší jedinečné osvědčené konstrukce, která rozšíří možnosti vašeho vozu pro pohodové kempování kdekoli.
Konstrukce střechy je celohliníková, odolná, pevná a nekroutí se. Otevírání a zavírání střechy je jednoduchou záležitostí kterou zvládne opravdu každý uživatel.
Odjištění pojistných západek a následné otevření střechy HERCULES trvá několik sekund a střechu lze ji zavřít i s rozloženým lůžkem, které je určeno pro dvě osoby.
Střecha je konstruována pro možnost přepravy dalšího nákladu, lze na ni naistalovat solární panely, přepravní bedny a pod.
Pamatujte však na to, že výbavu s největší hmotností je nutno vždy umísťovat k přední části střechy a počítak s tím, že střecha půjde vhledem k zatížení hůře otevírat.
O konstrukci střechy se ale nemusíte obávat. Na bocích je střecha opatřena dvojitými lištami s "T" drážkami pro montáž dalšího příslušenství. Veškeré příslušenství tak připevníte bez vrtání.
V případě, že budete požadovat další rozšíření variability vašeho vozu se střechou HERCULES, máte možnost. Po výměně zadních oken vozu lze namontovat prázdný uložný box typu THOR , nebo uložný box vybavený kuchyní typu THOR Kitchen, případně úložný box určený pro uložení vyprošťovacím příslušenstvím typu THOR Recovery. Se střechou HERCULES je plně kompatibilní veškeré příslušenství Alucab jako je markýza, sprchový kout, střešní příčníky, držáky pro kempingový stůl Alucab a dalši. Střecha je vybavena přídavným brzdovým integrovaným LED světlem a dvěma pozičními LED světli.
Izolace střechy je provedena polyetylenovou pěnou s uzavřenou vrchní a spodní vrstvou "buněk" používanou s schválenou v automobilovém průmyslu. Izolace vždy zajistí příjemné klima uvnitř vozu.
Stanové plátno které používáme pro všechny naše produkty je nejvyšší kvality. Plátno s hustotou 400g typu Rip-Lock je odolné vůči UV záření a voděodolné.
Střecha HERCULES má důmyslný aerodynamický tvar, snižující maximálně odpor vzduchu, eleminuje vznik různých pazvuků při jízdě.
Pamatujte ! Otevírací střecha zvyšuje těžiště vozu, což má vliv na jízdní vlastnosti vozu. Střecha komplikuje parkování v podzemních garážích s nízkou stavební/průchodnou výškou. Omezuje využití plnohodnotného střešního nosiše montovaného na sériovou pevnou střechu vozu. Střecha zvyšuje aerodinamický odpor vozu při jízdě, což se negativně projeví na mírně zvýšené spotřebě pohonných hmot. Klady otevírací střechy ale výrazně převyšují uvedená negativa.

Technické parametry:
Konstrukce: celohliníková-Custom Roll Forming pro větší tuhost a pevnost
Barva: černá
Hmotnost: 116 kg (včetně matrace)
Nostnost sřechy: 50kg
Dodatečná výška přidaná k vozidlu/výška konstrukce: cca 50 mm
Rozměr lůžka při otevřené střeše: 2400 x 1160 mm
Rozměr matrace: 2400x1160x70mm
Vstupní prostor pro výstup na lůžko z interiéru vozu: 500 x 504 mm [x 2]
Vnější rozměry: 2400x1160x50mm

CENA AKTUÁLNĚ PO VZNESENÍ DOTAZU.
Montáž, je možno po dohodě zajistit.
Schválení do provozu se zápisem do TP-homologace, je možno po dohodě zařídit.
Varianty:
RC-TYLC-B
RC-TYLC-W
RC-TYLC-BEVýrobceAlucab
ObrázekObrázek
Obrázek (1)Obrázek (1)
Obrázek (2)Obrázek (2)
PopisObrázkyKe stažení
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení