ARB Digitální manometr s rychlovypouštěním

arb510-1.jpg
arb510-1.jpg
arb510-2.jpg
arb510-4.jpg
2 919 Kč 2 412 Kč bez DPH
Digitální manometr ARB s rychlovypouštěním, je praktickou pomůckou pro cestování vozy 4x4 a měl by být nedílnou součástí jejich výbavy. Určitě to znáte, přijedete k úseku v poušti s extrajemným pískem...Více informací
Obvykle 1-2 týdny
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódARB510VýrobceARB
ARB Digitální manometr s rychlovypouštěním
Digitální manometr ARB s rychlovypouštěním, je praktickou pomůckou pro cestování vozy 4x4 a měl by být nedílnou součástí jejich výbavy.
Určitě to znáte, přijedete k úseku v poušti s extrajemným pískem feš-feš, nebo naopak v lese nebo džungli k úseku s hlubokým blátem a potřebujete podhustit kola. Zpravidla vezmete zápalku, nebo klacík a po odšroubování krycí čepičky ventilu kola, začnete s jeho upouštěním pomocí odpočítávání. Tato metoda je nejen nepřesná, ale zároveň u ní hrozí zalomení zápalky/klacíku v těle ventilu. Kolo se tak vypustí na nulu a pak začne nepříjené řešení situace odstraňováním zalomeného předmětu po úlomcích, protože zápalka/klacík zpravidla nelze vyjmou najednou.
Této nepříjemné situaci předejdete právě použitím manometru s rychlovypoštěcím mechanismem, který riziko poškození ventilu kola eliminuje a navíc je přesný a vy tak budete mít naprosto stejný tlak který si určíte, ve všech kolech vozu.
Manometr má dobře čitelný displej opatřený indikátorem stavu baterie který, která ho napájí energií.
Mamonetr lze přepínat mezi jednotkami tlaku které preferujete tedy kpa nebo bar.
Tělo samotného manometru je chráněno odolným pryžovým pouzdrem, které ho chrání proti poškození pádem, lehkým úderem a pod. Mosazný rychlovypouštěcí mechanismus s ventilovým závitem je spojen s manometrem opletenou pryžovou hadicí o délce 250mm pro pohodlnou manipulaci při podhušťování kol.
Tužkové baterie typu AAA (2ks) vydrží až 200hodin provozu přístroje.
Konstruováno pro max. tlak 2400kpa/350psi
Rozmezí měření tlaků v jednotkách 0-14bar, 0-200Psi, 0-1400kpa, 0-14KgF
Přístroj má automatické zapínání a vypínání.
VýrobceARB
arb510-1.jpgarb510-1.jpg
arb510-2.jpgarb510-2.jpg
arb510-4.jpgarb510-4.jpg
PopisObrázky
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení