BADASS TENTS USA Californie

Střešní stany amerického výrobce Badass Tents konečně v Evropě ! Nabízíme vám tak exkluzivní stany v nekompromisní kvalitě, které svou konstrukcí výrazně překračují obdobné výrobky na Evropském trhu. Firma byla založena v roce 1966 v Escondilu v Kalifornii. Výrobky Badass Tents jsou určeny těm nejnáročnějším zákazníkům, kteří ocení prvotřídní kvalitu materiálů, zpracování a celkovou exkluzivitu výrobku. Firma Baddas Tents disponuje vlastními vývojovými a výrobními inženýrskými týmy, a není tak vázána na externí přímo nezaujaté služby třetí strany. Díky 50letým zkušenostem s výrobou plastů a 20letým zkušenostem při motocyklových závodech HotbodiesRacing.com a řešením odpočinku závodních týmů vyvinula nejlehčí a nejtenčí stany na trhu. Stany Badass je tak možné používat každodenně a celoročně bez neustálé montáže a demontáže z vozu. Díky své vlastí divizi pro výrobu plastů Lormac Plastic byl vyvinut plast pro koextrudovaný vnější plášť který poskytuje stálost povrchu, lesk, pevnost a je odolný vůči UV záření. Stan esteticky nestárne a udrží si svůj vzhled po mnoho let v nezměněné podobě. Koexrudovaný plast oproti laminátovým skořepinám obdobných výrobků nepraská, a netvoří se na jeho povrchu vlásenkové praskliny které jsou příčinou barevné nestálosti a neestetického vzhledu už zpravidla po prvním roce používání stanu právě s laminátovou skořepinou, nebo skořepinou z podobných materiálů. Náš materiál je navržen tak, aby splnil i ty nejnáročnější podmínky použití ve větru, dešti, krupobití, sněhu, mrazech a v nízkých i vysokých teplotách.

Stany Badass v určiných specifikacích mohou být vybaveny naši patentovanou průhlednou střechou MoonRoof pro sledování měsíční oblohy. Díky tomuto inovativnímu řešení jsme posunuli kempování ve volné přírodě o další úroveň.

Materiál vnějšího pláště a u některých typů stanů i střechy je prvotřídní nylonové stanové plátno 400D Nylon Oxford které zaručuje vysokou pevnost, kterou se řadí na špičku trhu. Stejně jsou na tom i námi používané zipy, které se nezadrhávají, jsou opatřeny pevnými úchyty s jejíž pomocí se uzavírání oken a vstupních otvorů stanů stávají snadnou záležitostí.

Pro výrobu rámů našich stanů používáme pevnostní hliníkové profily z materiálu dle normy US 5051 používaného z kosmickém průmyslu. Smontovaný rám má hmotnost pouhých 13,6kg.

Jestliže zvažujete nákup střešního stanu pro dlouhodobý užitek je naše řešení to které vám to zajistí právě díky své bezprecedentní kvalitě a modernímu řešení konstrukce.

Team Baddas Europe         

Cena a štítky
0 produktů
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení