Bezpečná Přeprava, Uložení Paliva a Vody s Kanystry Overland Fuel

Bezpečná Přeprava, Uložení Paliva a Vody s Kanystry Overland Fuel

Naše hobby klade nároky na nás i na naše terénní, SUV, adventure motocykly nebo obytné vozy. Být nezávislý a soběstačný na dalekých cestách vyžaduje špičkovou a kvalitní výbavu pro vozidlo nebo motocykl. Připravenost na všechny možné scénáře je klíčová, a nedostatek paliva a vody může být nepříjemným a stresujícím zážitkem, kterému je třeba se vyhnout, pokud to jde.

I přídavné nádrže fest montované do vozu mohou selhat v případě defektu, například proražení nebo prasknutí přívodní hadice. Proto je důležité mít nezávisle uložené palivo a vodu.

V dnešní době jsou plechové kanystry typu "Jerry" nahrazovány lehkými plastovými produkty. Mezi nejlepší patří kanystry Overland Fuel! Jsou vyrobeny z jednovrstvého patentovaného plastu, odolné (lze je přejet vozem) a udrží se na hladině vody. Investice do těchto kanystrů se brzy ukáže jako výhodná.

Kanystry Overland Fuel jsou stohovatelné, což usnadňuje manipulaci. S nimi zvládne práci i křehká žena, která nás často doprovází na cestách. Kromě praktičnosti dbáme i na estetiku a design, nabízíme je v různých barevných odstínech, aby ladily s barvou vašeho vozu nebo motocyklu.

K dispozici jsou různé objemy kanystrů, včetně 4,5l/1,19Gal, 8,5l/2,25Gal, 9l/2,3Gal a 17l/4,5Galonu. Můžete je převážet v nákladovém prostoru vozu nebo je upevnit na střechu nebo bok vozu/motocyklu pomocí stahovací kurty. Pro ideální upevnění doporučujeme originální držáky Overland Fuel s pojišťovacími západkami, které jsou k dispozici s jednou nebo dvěma západkami a zámkem.

Kanystry jsou vybaveny flexibilními nalévacími hrdly s funkcí odvzdušnění, což činí nalévání tekutin příjemným zážitkem. Nalévací hrdlo je při přepravě prakticky uloženo uvnitř těla kanystru, což zajišťuje bezpečnost. Zajišťovací matice s rohatkou jsou dostupné jako doplněk v duralovém provedení a jsou určeny pro častou manipulaci s kanystry.

Pro kanystry na palivo je použito pryžové těsnění odolávající benzínu, naftě a olejům, zatímco pro kanystry na vodu je použito těsnění ze zdravotně nezávadného čirého silikonu. Každý kanystr je jasně označený nápisem "Fuel" nebo "Water" pro snadné rozlišení.

Před prvním použitím kanystru Overland Fuel doporučujeme vypláchnout a nechat vyschnout, abyste se zbavili možných plastových zbytků z výroby uvnitř kanystru.

Přejeme vám mnoho bezstarostných cestovatelských zážitků s našimi kanystry Overland Fuel už to máte vyřešeno!

Bezpečná Přeprava, Uložení Paliva a Vody s Kanystry Overland Fuel
Vytvořeno08.11.2023
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení