MAXTRAX pojistka lana navijáku

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
266 Kč 220 Kč bez DPH
MAXTRAX pojistka lana navijáku se používá v přídadě, že nepoužíváte na laně jako jeho ukončení standardní hák, nebo obdobné ukončení, ale využíváte pouze jeho ukončovací smyčku kterou je vybaveno každ...Více informací
Skladem
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:16. července
KódMTXWWVýrobceMAXTRAX
MAXTRAX pojistka lana navijáku
MAXTRAX pojistka lana navijáku se používá v přídadě, že nepoužíváte na laně jako jeho ukončení standardní hák, nebo obdobné ukončení, ale využíváte pouze jeho ukončovací smyčku kterou je vybaveno každé lano navijáku. Pojistku provléknete smyčkou v laně a po následné navinutí celé délky lana na buben navijáku je jeho konec fixovám pevně na průvlaku lana v nárazníku vozu. Nikdy se tak nestane, že se lano navine na buben celé, jeho konec zmizí v útrobách kdesi za nárazníkem vozu a vy pak budete řešit nepříjemnou situaci s jeho uvolněním.
Naše pojistka lana je vybavena magnety, které vám umožní i připnutí částečně odvinutého lana na kapotu, nárazník vozidla.
Tuto možnost využijte i v případech jste-li v akci, naviják používáte opakovaně (lano tak máte stále při ruce) a nebo si připnutím lana na vyšší bod vozu usnadníte hledání konce lana před vjezdem do vodního brodu, hlubokého bahna, písku nebo sněhu, v případě následného uvíznutí vozu.
VýrobceMAXTRAX
ObrázekObrázek
Obrázek (1)Obrázek (1)
Obrázek (2)Obrázek (2)
Obrázek (3)Obrázek (3)
PopisObrázky
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení