Waterport uzávěr kanystrů s ruční pumpou Pump Cap

Obrázek (34)
Obrázek (34)
WX2000.jpg
1 061 Kč 877 Kč bez DPH
Uzávěr Pump Cap s tlakovací ruční pumpou, dodávano samostatně jako náhradní díl, volitelné příslušenství (Day Tank, Wekender) a nebo jako součást sady kanystru Go Spout. Vyrobeno z plastu splňujícího ...Více informací
Skladem
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:19. června
KódWX2000VýrobceWaterport
Waterport uzávěr kanystrů s ruční pumpou Pump Cap
Uzávěr Pump Cap s tlakovací ruční pumpou, dodávano samostatně jako náhradní díl, volitelné příslušenství (Day Tank, Wekender) a nebo jako součást sady kanystru Go Spout.
Vyrobeno z plastu splňujícího požadavky pro použití v potravinářském průmyslu. Plast je bez obsahu BPA.
Jednoduchá montáž. Uzavěr s tlakovací pumpou, jednoduše umístíte místo plného standardního uzávěru kanystru Day Tank nebo Weekender.
Hmotnost 0,18kg
Rozměry 242x102x102mm
Uzávěr s ruční pumpou Pump Cap je možné využít i pro různé roztoky pro desinfekci na farmách v zemědělství, v chovech zvěře, rostlinné výrobě a pod. k desinfekci jak prostor, tak oděvů a obuvi pracovníků. V případě, že se rozhodnete pro toto použítí, doporučujeme kanystr výrazně označit symbolem látky kterou obsahuje !
Následně a to nikdy, ho také již nepoužívejte pro pitnou vodu určenou ke konzumaci !
Dodavatel nezodpovídá za škody a zdravotní rizika, které mohou vzniknout při střídání náplní a nesprávným použitím.

Námi dodávané produkty najdou i široké uplatnění pro použití v armádě, u hasišských profesionálních a dobrovolných záchranných sborů, horské služby, červeného kříže, v sanitních vozech jednotek RZP, v civilní obraně a pod.

Upozorňujeme, že některé obrázky znázorňují i volitelné příslušenství a nekorespontují tak přesně s dodávkou standardních sad.
VýrobceWaterport
Obrázek (34)Obrázek (34)
WX2000.jpgWX2000.jpg
PopisObrázky
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení